صفحه اصلی » درباره ما

درباره ما

شرکت مهندسي آشکار ساز با 25 سال سابقه فعاليت در زمينه مشاوره ، طراحي ، فروش و نصب و راه اندازي سيستم هاي اعلام و اطفاء حريق و دارا بودن نمايندگي رسمي از کمپاني هاي معتبر اروپايي و اجراي صدها پروژه شاخص در سراسر کشور و کسب رضايت خاطر مشتريان و بهره برداران با ارائه خدمات پس از فروش مناسب از سال 1392 تصميم به انتقال تکنولوزي و ساخت سيستم اعلام حريق در داخل کشور و استفاده از ظرفيت و توان مديران و متخصصين خود نمود ه است. در همين راستا تفاهم نامه اي با کمپاني Digital System Technology انگلستان منعقد و انجام عمليات طراحي و ساخت قطعات با همکاري مهندسين هر دو شرکت آغاز گرديد. در حال حاضر بخش عمده اي از تجهيزات مطابق با جديدترين تکنولوژي هاي روز جهان و منطبق با استانداردهاي برتر جهاني توليد و با نام تجاري ويستا وعلامت تجاري ويستا عرضه گرديده است.

گرچه پيش از اين برخي شرکت هاي داخلي اقدام به توليد سيستم اعلام حريق در داخل کشور نموده اند ليکن سيستم اعلام حريق ويستا با توجه به سرمايه گداري مشترک با يک کمپاني اروپايي و برخورداري از اصول طراحي نوين و رعايت کليه موازين استانداردهاي جهاني يک تحول اساسي و يک گام موثر در عرصه سيستم هاي اعلام حريق نوين با هدف ارائه محصول با کيفيت و منطبق با تکنولوژی روز جهان و برخوردار از خدمات پس از فروش در خور شان ايرانيان عزيز ميباشد.
اميد است به ياري و اطمينان متخصصان ، مهندسان و مديران پروژه هاي ساختماني در سطح کشور شاهد گسترش روز افزون ارائه محصولات و خدمات جديد تر در عرصه سيستمهاي مهندسي حفاظت در برابر حريق باشيم.باورمان برخورداري مصرف کنندگان از بهترين محصولات با اتکا به دانش ، تجربه و سليقه جوانان اين مرز و بوم ميباشد.